گروه مهندسین مشاور سهند دیبا طرح

گروه معماران سهند دیبا طرح کار خود را در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی و مهندسی معماری، شهرسازی و طراحی منظر از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری بوده است.

شرکت مهندسین مشاور سهند دیبا طرح با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود این مجموعه با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی برای کاربری هایی همچون مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، تفریحی، اقامتی، درمانی و… آماده است تا محیطی زیبا و انسان محور را برای هموطنان عزیز خلق نماید.همچنین این شرکت آمادگی ارائه سایر خدمات مهندسی مانند مهندسی برق،مکانیک و محاسبات سازه را نیز دارا می باشد.
برای ورود به بخش پروژه های انجام شده توسط گروه معماران سهند دیبا طرح اینجا کلیک کنید.

وب سایت سهند دیبا طرح

وب سایت معماری سهند دیبا طرح، فعالیت حرفه ای خود در زمینه معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی را در مرداد ماه سال ۱۳۹۵ آغاز نمود و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. این وب سایت تحت حمایت و سرپرستی گروه معماران سهند دیبا طرح قرار دارد. وب سایت سهند دیبا طرح با هدف ارائه ی دانش روز معماری به جامعه ی معمار ایران و آشنایی معماران و طراحان ایرانی با معماری و طراحی تاسیس و ارائه شد. 
اساتید، معماران، طراحان و دانشجویان عزیز می توانند جهت انتشار مقالات، مطالب، پروژه ها و … با وب سایت سهند دیبا طرح در تماس باشند.