گروه تولیدی نیلپر

به لطف و عنایت پروردگار و به حمایت مشتریان محترم در طی سالهای گذشته گروه تولیدی مبل نیلپر هم اکنون در فضایی بالغ بر ۵۳۰۰ مترمربع و با بهره گیری و استفاده از دانش فنی و تجربیات متخصصین، طراحان و مجریان مبل در کشور ترکیه و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزاتی که از آن کشور به کار گرفته ایم، توانستیم به روزترین و جدیدترین مدل های حال حاضر ترکیه و حتی اروپا را در کشور عزیزمان ایران به تولید برسانیم .

هدف ما
همواره تلاش کرده ایم که در عرصه مبلمان به بالاترین کیفیت که یکی از چند اهداف مهم گروه تولیدی مبلمان نیلپر میباشد نائل شویم که ثمره آن دریافت جوایز وگواهینامه های متعددی شده است. ما از مرغوبترین مواد اولیه در تولیدات خود استفاده می کنیم و به علت به کارگیری بهترین مواد اولیه تمامی کالاهای خود را با ۲ سال گارانتی پیشکش خانه هایتان خواهیم کرد .

چرا نیلپر
هم اکنون تنها کارخانه تولید مبلمان خانگی میباشیم که در ۷۰% تولیدات خود با توجه به طراحی و مدل مبلمان از روش جدید اسکلت سازی با استفاده از پروفیل (آهن) درکنار چوب به کار خود ادامه میدهیم و در جهت افزایش طول عمر اسکلت و کاهش صداهای ناشی از استفاده چوب پایه گذار در این نوع تولید شدیم که این موضوع باعث ایجاد برتری نسبت به سایر تولیدکنندگان در ایران گردیده است .

آدرس: تهران مرزداران نبش آریافر پلاک ۱۲ ساختمان کوه نور

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۶۳۵۰۹۹

طراحی داخلی

مدل اسکار

طراحی داخلی مسکونی

مدل ژینوس

طراحی داخلی

مدل پینار

طراحی داخلی مسکونی

مدل رویا

طراحی داخلی مسکونی

مدل الدورا