طراحی داخلی مزون، فروشگاه ماه دخت

دکوراسیون داخلی مزون

این پروژه با زیربنای ۸۰ متر مربع در خیابان مفتح شمالی واقع شده است.

با توجه به اینکه این فضا حدود ۱۵ سال هیچ فعالیتی نداشته و کاملا مخروبه شده بود، باید ابتدای کار اصلاحات اساسی در فضا انجام می شد و سپس وارد فاز اجرای طرح تایید شده، می شدیم.

زیربنای این واحد حدود ۸۰ متر مربع است که شامل طبقه همکف با متراژ ۶۰ متر مربع و نیم طبقه با متراژ حدود ۲۰ متر مربع می شود.

با توجه به نوع پوشاکی که در این واحد تجاری عرضه می شود تصمیم بر طراحی به سبک کلاسیک گرفتیم. در کلیت دکوراسیون داخلی مزون به سبک کلاسیک، متریال ام دی اف با روکش ممبران، استیل و کاغذ دیواری با رنگ های نسکافه ای و طوسی با هم تلفیق شدند.

طبقه همکف شامل سه بخش است: بخش ورودی و ویترین ها، قسمت فروش و قسمت پرو

در قسمت فروش، برای رگال ها از ام دی اف با روکش ممبران سفید به همراه طرح cnc شده به رنگ طلایی استفاده شده است. در بخش ورودی هم به وسیله طرح cnc شده خاص با متریال استیل که روی درب ورود نصب شده سعی بر این داشتیم که در بدو ورود کشش و نگاه مخاطب را به سمت داخل ایجاد کنیم. قسمت پرو هم در انتهای سالن به وسیله پانل دکوراتیو به رنگ طلایی از بخش فروش مجزا شده است. نیم طبقه به دلیل استفاده به عنوان انبار کاملا محصور شده است و از طبقه همکف هیچ دیدی به این فضا وجود ندارد و تنها راه ورود به این فضا داخلی یکی از پروها تعبیه شده است.

موقعیت : تهران – خیابان مفتح شمالی 

زمان : ۱۳۹۸/۰۲

طراح : گروه مهندسین مشاور دیبا طرح آتیه

متراژ : ۸۰ متر مربع 

سبک طراحی : کلاسیک

ویژگیهای برجسته دکوراسیون داخلی مزون : دکوراسیون داخلی مزون بدون هیچ ‌گونه هدر رفت فضا، تفکیک فضاهای مختلف علاوه بر حفظ یکپارچگی واحد تجاری ، ورودی منحصر به فرد و خاص، تلفیق متریال های استیل، ام دی اف با روکش ممبران و کاغذ دیواری، استفاده از طرح های  cnc  و تلفیق آن ها با سبک کلاسیک

متریال مورد استفاده: ام دی اف با روکش ممبران، ام دی اف  cnc  شده، استیل، کاغذ دیواری، شیشه و ابزارهای پلی اورتان

دکوراسیون داخلی

طراحی مزون

طراحی مزون

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی مزون

طراحی داخلی مزون

طراحی داخلی مزون

طراحی مزون

طراحی مزون

طراحی مزون