طراحی داخلی مدرن مطب

طراحی داخلی کلینیک زیبایی رهاوا، سعادت آباد

همانطور که می دانیم در طراحی و اجرای فضاهایی مانند دکوراسیون داخلی اداری و یا مراکز درمانی و کلینیک ها از مهم ترین بخش های طراحی، قسمت منشی و یا پذیرش می باشد و باید به نوعی طراحی و اجرا شود که زیبایی و جذابیتی خاص را برای مراجعین داشته باشد به همین دلیل هم ما در طراحی قسمت کانتر منشی از طراحی خاص و منحصر به فردی استفاده کردیم که کاملا طراحی و اجرای آن توسط شرکت دیبا طرح انجام شده است، تمام قسمت میز منشی در یک قاب بندی چوبی قرار گرفته است که از کف تا به روی سقف امتداد میابند. علاوه بر این موضوع در بک گراند و پشت کانتر منشی  لوگوی اصلی مطب که با ورقه های استیل طلایی بر روی آن نصب شده است کنتراست بصری زیبایی به این بخش می دهد.

طراحی داخلی
طراحی داخلی

طراحی داخلی مطب زیبایی، سالن انتظار

 از دیگر فضاهایی که در اجرای دکوراسیون داخلی مطب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، طراحی و اجرای سالن انتظار است. با توجه به این که بیش ترین زمان مراجعین در این فضا سپری می شود، باید حداکثر زیبایی و جذابیت را داشته باشد و همچنین بتواند فضایی گرم و صمیمی و آرام را برای آن ها ایجاد کند. به همین منظور از ترکیب رنگی قهوه ای و کرم با کاغذ دیواری هایی با طرح های کاملا شیک و لوکس استفاده کردیم که زیبایی و جذابیت این فضا را در کنار گسترش بصری آن ایجاد کنیم. رنگ و نوع طراحی این نیمکت ها هم کاملا مطابق با دیگر بخش های دکوراسیون داخلی انجام گرفته است تا بهترین هارمونی را در بخش های مختلف داشته باشیم.

طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

فلاورباکس در طراحی مطب زیبایی

یکی دیگر از نقاط عطف طراحی و اجرای این بازسازی ساختمان فلاورباکس شاخص آن در فضای انتظار می باشد که با چوب طراحی و اجرا شده است و می تواند به طراوت و سرزندگی که ما در سالن انتظار به دنبال آن بودیم کمک بسزایی کند. نورپردازی های این فلاور باکس هم به جذابیت و زیبایی بیشتر این المان معماری ما می افزاید.

دکوراسیون داخلی
بازسازی

طراحی داخلی اتاق های معاینه و جراحی 

برای دکوراسیون اتاق های معاینه و دکتر هم سعی کردیم با رعایت هارمونی با دیگر بخش های بازسازی ساختمان فضایی متفاوت و شاخص را ایجاد کنیم ، استفاده از کاغذ دیواری های متناسب با فضا، دکوراسیون لوکس ما را کامل میکنند . باید اشاره کنیم که با توجه به کاربری اتاق پزشک و مشاوره، از یک درب لمسه کوبی شده در بین این دو اتاق استفاده کردیم که سیرکولاسیون مناسبی را ایجاد نماید ، حتی در انتخاب و خرید مبلمان اداری هم از منحصر به فرد ترین و شاخص ترین طرح ها استفاده کردیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

اتاق پزشک...

دکوراسیون داخلی
طراحی داخلی

اتاق معاینه...

دکوراسیون داخلی
طراحی داخلی

اتاق جراحی محدود...

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

سایر فضاها

دکوراسیون داخلی