طراحی ویلا، لواسانات

در بین کارهایی که بدست معماران می‌رسد، بیشترین خلاقیت آنها درطراحی ویلا استفاده می‌شود; چرا که هنگام طراحی ویلا، پلان ویلا بر خلاف ساختمان‌های شهری طراح آزاد تر است و بیشتر می‌تواند از ذوق و خلاقیت خود استفاده کند.
در نتیجه طرحهایی که در زمینه طراحی ویلا توسط طراحان ساختمانی انجام می‌شود از تنوع هنری، زیبایی، ظرافت و دقت بالایی برخوردار می‌باشد. طراحی ویلا معمولا در اطراف شهرها و مناطق خوش آب و هوای کشور ساخته می‌شوند که ویلای مذکور در منطقه لواسانات طراحی و اجرا گردیده است.

لَواسان یکی از شهرهای شهرستان شمیرانات در استان تهران و مرکز بخش لواسانات است. لواسان درّه‌ای است ییلاقی و خوش آب و هوا در دامنه‌های جنوبی کوه‌های البرز که به خاطر داشتن چشم‌اندازهای بکر و زیبا از رودخانه جاجرود و دریاچهٔ زیبای سد لتیان شهرت یافته‌است. طبیعت سرسبز لواسان از دامنه‌های شمالی این شهر آغاز می‌شود و تا ساحل دریاچه سد لتیان ادامه دارد. در چشم‌اندازهای این منطقه می‌توان طبیعت را در چهار فصل سال به زیبایی هرچه بیشتر تماشا کرد. شهر لواسان در ۱۱ کیلومتری شمال شرق تهران قرار دارد و به عنوان نزدیک‌ترین منطقهٔ خوش آب و هوا و ییلاقی شهر تهران به‌شمار می‌آید و یکی از گزینه های مناسب جهت طراحی ویلا می باشد.

طراحی ویلا، لواسانات (طراحی داخلی) 

 موقعیت: لواسانات

زمان: ۱۳۹۶/۰۲

طراح: گروه مهندسین مشاوردیبا طرح آتیه

متراژ: ۴۰۰ متر مربع

سبک طراحی: مدرن

مصالح: چوب – بتن – سیمان سفید – رنگ 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا