ایده های خلاقانه و دست ساز برای تغییر دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک

طراحی دتخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی برای آپارتمان های کوچک

آپارتمان های کوچک یکی از مشکلات جامعه امروزی است. ولی شما با ترفندهایی می توانید آپارتمان کوچک تان را بزرگتر نشان دهید.

چگونه فضاهای کوچک یک آپارتمان کوچک، بزرگتر به نظر می رسد؟! آیا تا به حال احساس کرده اید که آپارتمان شما بیش از حد کوچک است؟! یا شاید کوچکتر از آن چیزی است که شما می خواهید؟! نیازی نیست که نگران باشید و در شرایط سخت به فکر نقل مکان باشید. این مطلب تکنیک هایی را معرفی خواهد کرد که شما می توانید با استفاده از آنها در یک آپارتمان کوچک احساس راحتی و آرامش داشته باشید.

راز هایی برای طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

مهم ترین راز برای طراحی دکوراسیون خانه های کوچک این است که از قرار دادن لوازم منزل پر نقش و نگار در مکان های مختلف تا حد امکان خودداری کنید.

برای اینکه به آپارتمان کوچک خود روح و نشاط ببخشید بهتر است از رنگ های زیبایی نظیر کرم و قهوه ای ملایم و سبز آبی و آبی کهربایی و سفید و نارنجی و بنفش ملایم استفاده کنید.

اگر آپارتمان شما عرض بیشتری دارد بهتر است چیدمان و تنوع رنگ ها را بیشتر در عرض آپارتمان خود اعمال کنید و اگر آپارتمان کوچکتان طول بیشتری دارد بهتر است چیدمان و تنوع رنگ ها را در طول آپارتمان تان اعمال کنید.

در آپارتمان های کوچک نصب یک تابلوی زیبا و یا کاغذ دیواری با طرح متفاوت و ایده آل بر روی یکی از دیوارهای خانه فضایی متفاوت را در منزل شما به وجود می آورد.

استفاده از پارتیشن در بین فضاهایی از خانه های کوچک نیز می تواند ایده مناسب و ایده آلی باشد و شما می توانید با کمک پارتیشن نهایت استفاده را از فضای کوچک آپارتمان خود ببرید.

خلق ایده های دست ساز برای آپارتمان های کوچک

ویدیوی زیر ایده های دست ساز بیشتری رو بهتون نشون میده، عاااالیه، پیشنهاد میکنم حتما تماشا کنین.

1 دیدگاه برای “ایده های خلاقانه و دست ساز برای تغییر دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک

  1. اشتراک ها: منوچهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *