DIBA TARH atieh

طراحی غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه پدیده ای برآمده از دوران مدرن است که بنا به ضرورت تولید وعرضه انبوه کالا درسده نوزدهم ظهور کرد. غرفه سازی در واقع مجموعه ای از عملیات اجرایی و زیبا سازی فضایی اختصاص یافته به نحوی که ایجاد هویت کرده وبهترین نمایش محصول را ایجاد نماید.

طراحی غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است که زاییده برنامه ریزی دقیق و ایده پردازی خلاق است و به منزله ویترینی جهت نمایش انواع فعالیت ها و تکنیک های فروش و در کل یک تصویر چندبعدی از پیام های بازاریابی و فروش است.

ماندگاری غرفه نمایشگاهی در اذهان بازدید کنندگان به تنهایی معیاری با ارزش برای تعیین موفقیت غرفه است و این ماندگاری در ذهن تا آنجا ارزشمند است که تأثیر غرفه نمایشگاهی را از دامنه نمایشگاه فراتر می برد و این امر به نوبه خود در تأثیر بر تصمیم گیری برای خرید کمک می کند.

در واقع مهمترین وظیفه نمایشگاه ، نقش ارتباطی آن است که شرایط را برای داد و ستد و برقراری ارتباط در آینده را مهیا نموده و هزینه جستجو برای یافتن کالا و یا دسترسی به اطلاعات را کاهش می دهد و رقابت مهمترین عاملی است که شرکت کنندگان را به ارائه بهتر و مطلوبتر کالاها و خدمات وادار می سازد.

از این رو شرکت معماری  دیبا طرح آتیه این اطمینان را به شما می دهد که با بکارگیری متخصصین و طراحان خلاق و با تجربه شما را در برپایی و طراحی غرفه های نمایشگاهی و به دنبال آن افزودن بازدیدکنندگان و تحقق رویای جذب هر چه بیشتر مشتری با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن یاری نماید.

غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی
طراحی غرفه نمایشگاهی
طراحی غرفه
غرفه نمایشگاه
غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی